
Портативна сонячна панель 120W PROTESTER PRO-YT120W
13 200 ₴
+380 (96) 363-18-18
- +380 (50) 510-82-93
- Немає в наявності
- Код: PRO-YT120W
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна сонячна панель 120W PROTESTER PRO-YT120W
Портативна сонячна панель номінальної потужності 120 Вт призначена для використання в системах постійного струму з напругою 18 В. Це фотоелектричний генератор, що перетворює потоки світла на електричну енергію.
Сонячна батарея складається з текстурованого загартованого скла з герметично заламінованими на ній фотоелектронними комірками з монокристалічного кремнію, поміщеного в каркас з алюмінієвого профілю з антикорозійним покриттям.
Можна поєднати як послідовно, так і паралельно. Дуже зручно збирати невеликі за потужністю електростанції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення модуля | Аморфний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.25 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 1752 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість елементів | 4 |
| Струм за максимальної потужності | 6.65 |
- Ціна: 13 200 ₴




