
Далекомір лазерний багатофункціональний 100 м PROTESTER R100
2 842 ₴
+380 (96) 363-18-18
- +380 (50) 510-82-93
- Немає в наявності
- Код: R100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Далекомір лазерний 100 м PROTESTER R100
Лазерна рулетка-далекомір PROTESTER R100 з функцією вимірювання кута нахилу приладу (кутомір) дає змогу вимірювати ще швидше та точніше. За допомогою цифрового датчика кута нахилу прилад коригує вимірювання з урахуванням свого положення в просторі. Цей прилад — експерт точних вимірювань!
Діапазон вимірювання — до 100 метрів. Він має повний перелік функцій для роботи на будівельному майданчику (відстань, об'єм, площа, теор. Піфагора, трекінг, макс. і хв., і ін.). Цей арсенал забезпечує швидку роботу та можливість працювати без олівця або калькулятора — прилад усе порахує сам.
Особливості:
- вимірювання довжини;
- розрахунок площі;
- розрахунок об'єму;
- розрахунок висоти за теоремою Піфагора;
- функції додавання/віднімання;
- наявність кутоміра;
- контрастний, яскравий дисплей із легко читаними цифрами вимірювань;
- міцний алюмінієвий корпус;
- вибір одиниць вимірювання в метрах, футах, дюймах;
- одиничне/безперервне вимірювання;
- підсвічування дисплея;
- автовимкнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальна шкала | Фути, Дюйми, Метрична |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Додаткові функції | |
| Обчислення об'єму | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додаткові функції | Обчислення кута, Безперервне вимірювання, Підсвічування дисплея, Функції Піфагора |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Живлення | |
| Тип батарейки | ААА |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Висота | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Кількість батарейок | 2 |
| Лазерний діод | 635 |
| Максимальна дальність вимірювання | 100 |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Максимальний час вимірювання | 3 |
| Мінімальна дальність вимірювання | 0.03 |
| Точність вимірювання +/- | 1.5 |
- Ціна: 2 842 ₴






