
Портативний лазерний далекомір 35 м mini PROTESTER D35
1 209 ₴
- +380 (50) 510-82-93
- Немає в наявності
- Код: D35
Дальномер лазерный 35м mini PROTESTER D35
Лазерний далекомір PROTESTER D35 — нова модель у лінійці лазерних рулеток від компанії PROTESTER. Попри невеликі габаритні розміри, прилад має всі необхідні базові функції та стане чудовим помічником у ремонті.
Діапазон вимірювань лазерного далекоміра D35 — 35 метрів, точність водночас становить ± 3 мм.
Особливості:
- компактні розміри;
- вимірювання довжини;
- розрахунок площі;
- розрахунок об'єму;
- розрахунок висоти за теоремою Піфагора;
- вибір одиниць вимірювання в метрах, футах, дюймах;
- одиничне/безперервне вимірювання;
- розрахунок MIN/MAX;
- підсвічування дисплея;
- автовимкнення.
Керування лазерної рулетки D35 інтуїтивно зрозуміле та здійснюється за допомогою трьох клавіш на передній панелі. Одна кнопка відповідає за увімкнення приладу та запуск вимірювань. Друга — перемикання режимів і настроювання одиниць вимірювання. Третя — кнопка скидання та вимкнення.
Корпус приладу виготовлений із міцного АБС-пластику. Компактні розміри далекоміра D30 дають змогу завжди носити його із собою, він легко вміщується в кишені одягу.
Живлення лазерної рулетки забезпечують дві батарейки типорозміру ААА. Одного комплекту вистачає на 3000 вимірювань. Для продовження терміну експлуатації елементів живлення передбачена функція автоматичного вимкнення далекоміра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальна шкала | Фути, Дюйми, Метрична |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обчислення об'єму | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додаткові функції | Безперервне вимірювання, Підсвічування дисплея, Функції Піфагора |
| Живлення | Батарейки |
| Живлення | |
| Тип батарейки | ААА |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Кількість батарейок | 2 |
| Лазерний діод | 635 |
| Максимальна дальність вимірювання | 35 |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Максимальний час вимірювання | 4 |
| Мінімальна дальність вимірювання | 0.03 |
| Точність вимірювання +/- | 3 |
- Ціна: 1 209 ₴





