
Автоматичне реле напруги VPR-16 140-280В 3,52 кВт APRO (852061)
528 ₴
+380 (96) 363-18-18
- +380 (50) 510-82-93
- Готово до відправки
- Код: 852061
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Led-дисплей |
| Вага (кг) | 0,16 кг |
| Верхня межа напруги | 230-280 В |
| Вихори (розетки) | 1 розетка |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Затримка увімкнення | 5 або 180 секунд |
| Захист від перенапруги | 140 Дж |
| Макс. потужність | 3520 Вт |
| Нижня межа напруги | 140-180 В |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000004,000000005,000000006,000000012,000000016 |
| Упаковка | Блістер |
| ШтрихКод | 4824041068623 |
- Ціна: 528 ₴

