
Автоінвертор CPI-1000PS (чиста синусоїда) APRO (952423)
6 798 ₴
+380 (96) 363-18-18
- +380 (50) 510-82-93
- Готово до відправки
- Код: 952423
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід змінного струму АС | AC 220V-240V 50 Hz |
| Вихід постійного струму DC | DC 5V |
| Вхідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1ZyJXHjC8Qgpv9vKpN4e4FfzMAn53xKSt/view |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000006,000000013 |
| ШтрихКод | 4824041064045 |
- Ціна: 6 798 ₴

