
Автоінвертор CPI-500MS (модифікована синусоїда) 12 Atelie (952420)
1 869 ₴
+380 (96) 363-18-18
- +380 (50) 510-82-93
- Немає в наявності
- Код: 952420
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 12 Atelie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід змінного струму АС | AC 230B 50 Гц |
| Вихід постійного струму DC | DC 5V |
| Вхідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1HjwgRNnM_JlXIgsdLzN2NSDIxnlW-15r/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1_BmMKtcR5JQNs56cVvPf8VyuVtjtgjwI/view |
| Потужність | 500 Вт Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000006,000000013 |
| ШтрихКод | 4824041064007 |
- Ціна: 1 869 ₴

