
Компресор восьмициліндровий безмасляний OFE-200 8Бар 4х1.5 кВт 950 л/хв 200л (2 крана) APRO (850172)
34 320 ₴
+380 (96) 363-18-18
- +380 (50) 510-82-93
- Готово до відправки
- Код: 850172
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 110 кг |
| Великогабаритний товар | Да |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Колеса | 4 шт. |
| Компресор | 1 шт. |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 8 |
| Макс. продуктивність | 950 л/хв |
| Максимальний тиск | 8 барів атм. |
| Максимальні оберти | 2650 об./хв. |
| Напруга | 230 В В |
| Повітряний фільтр | 8 шт. |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1r9prXuO6IK7jG3_Okg_WY4dj_Qb2xVGK/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1y34XG4m9uZwyl-VkVjEJdoGNJ_pD4pXp/view |
| Потужність | 6000 Вт Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000009 |
| Тип | безмасляний |
| Тип паковання | ящик з фанери |
| Упаковка | Ящик з фанери |
| ШтрихКод | 4824041058853 |
- Ціна: 34 320 ₴

